Yapı Kayıt Belgesi Nedir Nasıl Alınır Candaş Mimarlık

Yapı Kayıt Belgesi

İmar Barışı Yapı Kayıt Belgesi , gerekli evraklar toplandıktan sonra e-devlet üzerinden yapılacak başvuru ile alınacaktır.

İmar barışı yapı kayıt belgesi ile 31/12/2017 den önce yapılmış mevcut imara aykırı binanızın veya imara aykırı bölümlerinin sisteme kayıt edilmesi ile devletle barış sağlanmış olacaktır.

Sisteme girilecek bilgilerle yapı kayıt belgesinin doğru verilerle alınması çok önemlidir, zira başvuru sonrasında yanlış beyanla zor durumda kalmamak ve maddi zarara uğramamak için başvurunuzu mimar tarafından hazırlanacak rölöve projesi eşliğinde yapmanızın faydaları olacaktır.

İmar barışı yapı kayıt belgesi alındıktan sonra yapacağınız kat mülkiyeti başvurusunda bu kayıt belgesindeki bilgiler dikkate alınacağı için bilgiler gerçeğe uygun girilmelidir.

Önemli:

Herhangi bir cezai yaptırım ve uygulama ile karşılaşmamak için lütfen bilirkişilerden ve imar barışı uzmanı mimarlarımızdan ve kurumlarımızdan destek alın.

İmar Barışı Mimarlık Hizmeti Almak İçin Tıklayın

Sizlere bu konuda yardımcı olacağız!

Binanızın gerçek bilgilerinin sisteme girilmesi için öncelikle binanızın yerinde ölçümü yapılarak metrajların doğru alınması ve mimari projeye aktarılması şarttır.

Uzman mimarlarımızın hazırlayacağı projeler ve metrajlar üzerinden sisteme giriş yapıldığında hak kaybınız olmayacaktır.

Bu sürecin yürütülmesinde size aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Bu hizmetlerin sizlere sunumu için lütfen bizi 0 216 422 4402 veya 0 533 663 9202 nolu telefonlarımızdan arayınız veya info@candasmimarlik.com adresimize mail gönderiniz.

Uzman ekiplerimiz size hızlı dönüş yaparak süreç hakkında sizi bilgilendirecek ve süreci yöneterek size hızla yapı kayıt belgesini sunacaktır.

İmar barışı yapı kayıt belgesi aşamasında mimar tarafından proje hazırlanmasının bir faydası daha vardır. Bu belge alındıktan sonra isterseniz kat mülkiyetine geçmek için bu projeleri kullanabileceksiniz. Bu süreçte de sizlere yardımcı olacağız.

İmar barışı , yılların imar sorunlarını çözen önemli bir fırsattır.

Bu fırsatı kaçırmadan mevcut imara aykırı binalarınızı kayda alarak sürecin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kayıt Belgesi Nedir Nasıl Alınır Candaş Mimarlık

Binanızın hangi bölümlerinin imara aykırı olduğunu, imara aykırılığın sebeplerini uzman mimarlarımız tespit ederek sizlerin bu süreçten azami yararlanmanızı sağlayacaklardır.

Bu süreçte tüm sorularınıza cevap vermek için bizi çekinmeden arayabilir siniz.

Sorularınızı cevaplayarak sürece hızla katılarak sizi de imar barışından faydalandırmak için biz CANDAŞ MİMARLIK olarak 27 yıllık tecrübemizle hazırız.

İstanbul’ un bütün ilçelerinde ve yakın illerde verdiğimiz hizmetle kurumsal hizmet anlayışımızdan sizleri de faydalandırmak isteriz.

İletişim bilgilerimizden bize ulaştığınız anda süreç başlamış ve kısa zamanda tamamlanmış olacaktır.

Sizleri de imar barışı sürecinde devletle barıştırmak için biz hazırız.

Bu çalışmaları Candaş Mimarlık sizlerle beraber yapmak için bizleri aramanızı bekliyoruz.

İletişim:

Çengelköy Mah Ordu Cad No:1/B Üsküdar-İstanbul
Telefon: 0 216 422 44 02
Fax :       0 216 422 44 06
Mobil & Whatsapp:    0 533 663 92 02
 

62 thoughts on “Yapı Kayıt Belgesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir