İmar Barışı Taksitlendirme - Candaş Mimarlık ve Danışmanlık Hizmetleri

İmar Barışı Taksitlendirme

İmar Barışı Taksitlendirme Süreçlerinde Candaş Mimarlık olarak sizlere destek veriyoruz.

Sizlere özel olarak anlaşma yaptığımız bankalar ve kurumlar ile 48 aya kadar vade ve 30.000 TL’ ye kadar uygun faizli kredi kullanım hizmetine açılmıştır.

Ayrıca imar barışı taksitlendirme sürecimize ek olarak, imar barışına başvuru ve yönetim sürecine dahil olan danışmanlık ve mimari hizmetleriyle ilgili yapacağınız tüm ödemelerle ilgili de firmamız 12 aya kadar kredi kartına taksit seçeneği sunmaktadır.

Sadece imar barışı taksitlendirme sürecimiz sadece devlete ödenecek olan ücretler için değildir. Ayrıca; danışmanlık ve mimari hizmetler ödemeleri için de kredi kartına 12 aya kadar taksit yapma seçeneği hizmetinize sunuyor.

İmar barışı taksitlendirme seçenekleri ile ilgili ve imar barışı hakkındaki tüm detaylar için bizi iletişim bilgilerimizden arayabilirsiniz.

İmar barışı taksitlendirme seçeneklerimizle binalarınızın imara aykırı bölümlerinin veya bütün binanın yapı kayıt belgesinin hazırlanarak müracaatı, sonrasında kat mülkiyetinin kurulması konularında bütün süreci yönetmek için hazırız.

Komşularınıza süreci anlatmak için toplantı, seminerler için de bizlerden destek alabilirsiniz. Sürecin tamamını doğru bilgilerle yürütmek ve yapı kayıt belgenizi alıp sizlere teslim etmek için lütfen bizi 0 216 422 4402 veya 0 533 663 9202 nolu telefonlarımızdan arayabilir , info@candasmimarlik.com adresimizden mail gönderebilirsiniz.

Herhangi bir cezai yaptırım ve uygulama ile karışlaşmamak için lütfen bilirkişi ve imar barışı kurumlarımızdan destek alın. Bu süreç içerisinde; Yapı kayıt belgesi müracaatı için doğru bilgilerin girilmesi çok önemlidir.

Bu çalışmaları Candaş Mimarlık olarak sizlerle beraber yapmak için bizleri aramanızı bekliyoruz.

İletişim:

Çengelköy Mah Ordu Cad No:1/B Üsküdar-İstanbul
Telefon: 0 216 422 44 02
Fax :       0 216 422 44 06
Mobil & Whatsapp:    0 533 663 92 02
 

10 thoughts on “İmar Barışı Taksitlendirme

 1. Sayın yetkili,
  Avcılar’daki apartman 8 daire ve 3 dükkandan oluşuyor. Her katta 2 daire var. Toplam, girişteki dükkanlar ve 4 kat.
  Belediyeye 2 yıl önce gittim, sadece dükkanlar ve 2 kat izniniz var dediler. Müteahhit 2 kat fazladan çıkmış, yani 4 daire kaçak.
  Şimdi ben yurtdışına taşındım, müteahhit aradı, müracaat edeceğiz, Noterden yada konsolosluktan belge verin dedi, bende konsolosluk 12 saat uzakta, bir günde gidilemez dedim….
  Diğer daire ve dükkan sahipleri Istanbul’da sadece ben veremiyorum evrakları, bu durumda benide kapsar mı çoğunluğun başvurusu ? yada benim daire için sorun olur mu ilerde ?

   
  • Merhaba lale hanım,
   Yapı Kayıt Belgesi için binadan bir kişinin başvurusu yeterlidir. Ancak, başvuru sonrası devlete yapılacak ödemeye hisseniz oranında katılmanız ve bina adına ödemenin bir defada yıl sonuna kadar yapılması gerekiyor.
   Sizden istenen vekaletname , 2. aşama yani kat mülkiyeti kurulması için gereklidir. Yapı kayıt belgesi başvurusu sürecinde gerek yoktur.
   2. aşama ,yani kat mülkiyetine geçiş için süre sınırlaması yoktur, uygun olduğunuzda vekaletnameyi gönderdikten sonra başvuru süreci başlatılabilir.
   Daha detaylı bilgiler için whatsapp hattımız 0 533 663 9202 den iletişime geçebilir siniz.
   Saygılarımızla

    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir