imar-barisi-nedir-candas-mimarlik-slider.jpg

İmar Barışı Proje Çizimi

İmar Barışı Proje Çizimi 

İmar Barışı’ından için hak sahiplerinin Candaş Mimarlık’a başvuru yaparak. İmar barışı ve mimar uzmanlarımız ile konutlarınız, işyeriniz, fabrikalarınız, siteleriniz ve bir çok farklı yapı sınıfına dahil ve imar barışı yasası kapsamı içerisinde iseniz Candaş Mimarlık teknik ölçümlerinizi ve incelemelerinizi yapmaya hazır bulunmaktadır. Teknik analiz ve danışmanlık hizmetlerimiz sırasında yalnış ve eksik bilgi beyanını ortadan kaldırıp herhangi bir cezai yaptırım ile karşılaşmamanız için İmar Barışı Başvurunuz gerçekleştirilir. İmar Barışı Proje Çizimi; Yapı Kayıt Belgesi alındıktan sonra iskanlı tapunuz‘a sahip olma aşamasında gereklidir.

İmar barışından yararlandığınız işyeriniz, binanız, daireleriniz, otelleriniz, fabrikalarınızın, organize sanayi bölgerindeki yapılarınız ve villarınızın iskanlı tapusunuzun alınması için uzman çalışanlarımız tarafından mülkünüzün İmar Barışı Proje Çizimi yapılır, mühendislerimiz ve mimarlarımız zemin tespit tutanağını oluşturur, resmi kuruluşlardan resmi belge ve onayların alınması ise İmar barışı dosyanız hazırlanarak ile İmar Barışı Proje Çizimi Dosyanız ile Tapu Müdürlüğü’ ne teslimi yapılıp gerekli onaylar alınarak sizleri İskanlı Tapularınız ile buluşturur.

Sizleri İmar Barışı Proje Çizimi Hizmeti Almanız İçin Candaş Mimarlık – İmar Barışı Ofisimize Bekliyoruz.

BİNANIZA – YAPI MÜLKÜNÜZE GELELİM
ÖLÇÜLERİNİZİ BİZ ALALIM
EVRAKLARINIZI BİZ TOPLAYALIM
MÜRACAATLARINIZI BİZ YAPALIM
MİMAR VE MÜHENDİS EKİBİMİZ İŞLEMLERİ SİZİN ADINIZA TAKİP ETSİN

27 yıllık mimarlık ve inşaat uygulamalarında yaptığımız tecrübeler ve referanslarımızla bu süreçte sizlere hizmet vermek üzere hazırız.

İmar Barışı Türkiye Ofisimiz üzerinden İmar Barışı Proje Çizimi ve Danışmanlık almak için bizleri 0 216 422 4402 veya 0 533 663 9202 no’lu telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Hayatımız BARIŞ la dolsun..

İletişim:

Çengelköy Mah Ordu Cad No:1/B Üsküdar-İstanbul
Telefon: 0 216 422 44 02
Fax :       0 216 422 44 06
Mobil:    0 533 663 92 02
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir