İmar Barışı Okmeydanı

İmar Barışı Okmeydanı

İmar Barışı Okmeydanı’nda Geçerli mi?

İmar Barışı Okmeydanı ve diğer bütün İstanbul’ un ilçelerindeki imara aykırı durumda olan binaları kapsamaktadır.

Okmeydanı ve diğer ilçe ve mahallelerin gecekondulaşma sürecinde yapılan imara aykırı yapılarla olduğunu hepimiz biliyoruz. Yıllar önce verilen tapu tahsis belgelerinden sonra şimdilerde kentsel dönüşümle yeniden ayağa kaldırılmaya çalışılan bölge daha kaliteli, daha estetik ve daha fonksiyonel bina ve çevreye kavuşuyor.

Önemli:

Herhangi bir cezai yaptırım ve uygulama ile karşılaşmamak için lütfen bilirkişilerden ve imar barışı uzmanı mimarlarımızdan ve kurumlarımızdan destek alın.

İmar Barışı Mimarlık Hizmeti Almak İçin Tıklayın

1930833_620x410İmar Barışı süreci Okmeydanı ve diğer ilçe ve mahallelerde de imara aykırılık sorunlarının çözülmesi ile hem kentsel dönüşüm sorunlarının hızla çözülmesine yardımcı olacak, hem de her ailenin evi yasal duruma geçileceği için değeri yükselecektir. Aynı zamanda evini bankalardan ihtiyaç duyacağı kredi için ipotek olarak gösterebilecektir.

Okmeydanı ve çevresindeki imara aykırı binaların sorunlarının tespiti ve İMAR BARIŞI mevzuatına uygun olarak başvurularını yapmak için Okmeydanı halkının yanındayız.

Okmeydanı ve çevresindeki imara aykırı binaların imara uygun hale getirilmesi için gerekli olan danışmanlık ve mimari hizmetler çalışmalarında biz CANDAŞ MİMARLIK olarak hizmete hazırız.

Bizlere site üzerinden verdiğimiz iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tel: 0 216 422 4402 veya GSM: 0 533 663 9202 (Whatsapp)

E-Mail: info@candasmimarlik.com adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bu süreçten Okmeydanı2 nda yaşayan halkımızın da faydalanarak daha sağlıklı, daha güvenli, daha kaliteli, daha estetik bine ve çevrelerde yaşamalarını sağlamayi diliyoruz.

Başvurularınızı bekliyoruz.

Hızlı ve doğru çözümlerle süreci tamamlamakta sizlere yardımcı olacağız.

İsterseniz komşularınıza da süreci anlatmak ve birlikte, rızalarını alarak sürece katılmalarını sağlamak için talebiniz sonrası toplantı ve seminerler düzenleyebiliriz.

Sizlere bu süreçte danışmanlık ve mimari hizmetlerde yardımcı olmak üzere biz CANDAŞ MİMARLIK olarak hazırız…

İletişim:

Çengelköy Mah Ordu Cad No:1/B Üsküdar-İstanbul
Telefon: 0 216 422 44 02
Fax :       0 216 422 44 06
Mobil & Whatsapp:    0 533 663 92 02
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir