İmar Barışı Kat Mülkiyeti - Candaş Mimarlık

İmar Barışı Kat Mülkiyeti

İmar Barışı Kat Mülkiyeti için alınması gereken yapı kayıt belgesinin alınmasını sağlıyor. Bu kayıt sonrası kat mülkiyeti alınması istenirse tekrar başvuru yapılacak ve bütün kat maliklerinin onayı ile kat mülkiyeti kurulacaktır.

İmar Barışı kat mülkiyeti alınmasının ön aşaması olan yapı kayıt belgesinin verilmesini kapsıyor, bu başvuru ile kat mülkiyeti hakkı kazanmış olmuyorsunuz.

Ama ilerdeki bir aşamada kat mülkiyet almak için bu yasadan faydalanarak öncelikle yapı kayıt belgesinin alınması şarttır.

Önemli:

Herhangi bir cezai yaptırım ve uygulama ile karşılaşmamak için lütfen bilirkişilerden ve imar barışı uzmanı mimarlarımızdan ve kurumlarımızdan destek alın.

İmar Barışı Mimarlık Hizmeti Almak İçin Tıklayın

Bu anlamda bu fırsatı kaçırmayarak imar barışına başvurun ve yapı kayıt belgenizi alın.

Yapı kayıt belgesi almak için yapılacak başvuruda beyanların doğru olması çok önemlidir. Bu nedenle mimar desteği alarak binanızın gerçek durumunun rölövesinin alınması, mimari projelerinin hazırlanması ve gerçek metrajların çıkarılmasının faydası şudur, daha sonra yapacağınız kat mülkiyeti başvurusunda tekrar proje hazırlatmak ve metrajları belirlemeye gerek kalmayacaktır. Bu nedenle bu ilk aşamada başvurunuzu yaparken mimar desteği almanız menfaatinize olacaktır.

c28af8f6d7dc46838e610e64555545fb

Biz CANDAŞ MİMARLIK olarak 27 yıllık tecrübemiz ve uzman mimar kadrolarımızla sizin yanınızdayız. Bütün işlemlerin doğru yapılması için lütfen bize başvurunuz.

Bize iletişim bilgilerimiz 0 216 422 4402 veya 0 533 663 9202 den ulaşabilir, info@candasmimarlik.com a mail gönderebilir siniz.

Size en kısa zamanda geri dönecek ve süreci hızla tamamlamak için çalışmalara başlayacağız.

Ruhsatsız veya imara aykırı binalarınızın imar barışı kapsamında kayıt altına alınması ve sonradan kat mülkiyetine geçmesi için bu fırsatı değerlendirmeniz çok önemlidir.

Geleceğe daha güvenle ve yasal çerçevelerden bakmak için biz sizin her zaman yanınızda olacağız.

Bizi aramanızı ve imar barışı sürecini ;  mesleğini bilen, deneyimli ve emin ellere teslim etmenizi öneriyoruz.

Bu çalışmaları Candaş Mimarlık sizlerle beraber yapmak için bizleri aramanızı bekliyoruz.

İletişim:

Çengelköy Mah Ordu Cad No:1/B Üsküdar-İstanbul
Telefon: 0 216 422 44 02
Fax :       0 216 422 44 06
Mobil & Whatsapp:    0 533 663 92 02
 

9 thoughts on “İmar Barışı Kat Mülkiyeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir