İmar Barışı Gecekondulara Var mı Candaş Mimarlık

İmar Barışı Gecekondulara Var mı?

İmar Barışı Gecekondulara Var mı?

Evet var. 

Bizleri daha geniş bilgiler için 0 216 422 4402 veya 0 533 663 9202 den arayabilir, info@candasmimarlik.com a mail göndererek bilgi talep edebilir siniz.

Sizden gerekli bilgileri aldıktan sonra süreçle ilgili bilgi vereceğiz.

Sonrasında eğer isterseniz imar barışı sürecinizin yönetilmesi için size danışmanlık yapacağız.

Yapı kayıt belgesinin alınması için bilgilerin doğru ve gerçek duruma uygun olarak girilmesi gerekmektedir. Bunun için binanızda yerinde ölçüm yapılarak rölöve (tıklayınız) alınacak ve mimari projeye aktarılacaktır.

Önemli:

Herhangi bir cezai yaptırım ve uygulama ile karşılaşmamak için lütfen bilirkişilerden ve imar barışı uzmanı mimarlarımızdan ve kurumlarımızdan destek alın.

İmar Barışı Mimarlık Hizmeti Almak İçin Tıklayın

İmar Barışı Gecekondulara Var mı Candaş Mimarlık

Biz danışmanlık hizmetimizi yaparken hazırlayacağımız mimari projelerdeki verilere göre çalışacağımız için veriler doğru girilmiş olacaktır. Bu önemlidir, çünkü yanlış veya eksik bilgi girilmesi sizlerin menfaatlerinizi zedeleyebileceği gibi devlet karşısında da zor duruma düşmenize sebep olabilecektir. Bunun için biz, sadece mimarlık hizmetlerini değil, aynı zamanda sürecin yönetilmesi anlamında danışmanlık hizmetinin de tarafımızdan verilmesini doğru buluyoruz.

İmar barışı gecekondu binalarının tamamında devletle barışmanızı ve mevcut bina durumun kayda alınmasında faydalı olacaktır.

Bu sürecin geliştirilmesinde bizimle işbirliği yapmanızı ve sürecin hızlıca tamamlanarak sizin de devletle barışmanızı sağlamayı öneriyoruz.

Biz CANDAŞ MİMARLIK olarak 27 yıllık tecrübemiz ve mutlu müşteri referanslarımızla sizlere de hizmet vermekten mutlu olacağız.

Bizi iletişim bilgilerimizden ( 0 216 422 4402 veya 0 533 663 9202 ) arayabilir, info@candasmimarlik.com adresimize mail göndererek irtibata geçebilir siniz.

Siz gecekondu sahiplerini de bu vesile ile devletle barıştırmak isteriz.

Geleceğinize daha güvenle ve yasal çerçeve içinden bakmanızı öneririz.

İletişim:

Çengelköy Mah Ordu Cad No:1/B Üsküdar-İstanbul
Telefon: 0 216 422 44 02
Fax :       0 216 422 44 06
Mobil & Whatsapp:    0 533 663 92 02
 

One thought on “İmar Barışı Gecekondulara Var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir