İmar Barışı Candaş Mimarlık İletişim

Hakkımızda

Firmamız; M. Şahin Candaş tarafından 1991 yılında önce CANDAŞ MİMARLIK adında şahıs firması olarak kuruldu.

KİLOMETRE TAŞLARI 

1992 den itibaren kurumsallaşma amacıyla CANDAŞ YAPI TASARI SİSTEM VE MALZEMELERİ LTD STİ ne dönüşerek, o dönem yapı sektörüne yeni girmeye başlayan ASMA TAVAN SİSTEMLERİ, BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ konularında tasarım, geliştirme ve yüklenim faaliyetleriyle sektörde kısa zamanda kalite ve fark yarattı.

1994′ ten itibaren PVC ZEMİN KAPLAMALARI daha sonra LAMİNANT PARKE konularını hizmet gruplarına ekledi.

1997′ den itibaren DEMONTABLE BÖLME DUVAR SİSTEMLERİ konusunda tasarım, üretim, uygulama konularını ekledi.

1999′ yılında ilk ahşap atölyesini açarak dekorasyonlarını yaptığı konut ve işyeri mobilyalarının üretimini de bünyesine kattı.

2000′ yılından itibaren komple dekorasyon işlerinden bir çoğunu kendi bünyesindeki üretim tesislerinde yapmaya ve BÜTÜNSEL MİMARLIK VE YAPI TAAHHÜT hizmetleri sunmaya devam etti.

2005 yılında Malatya’ da AKILLI VILLA KONSEPTLI 41 (Kırkbir adet) VILLA KONSEPT GELISTIRME, ŞANTIYE YÖNETIMI
2007 yılında Carrefour , BİM mağazalarında yenileme ve yeni mağaza yapımı çalışmaları yapıldı.

2008 yılında FRANKFURT KITAP FUARI TÜRKIYE STANDI TASARIMI ve çok sayıda firmanın fuar stand  tasarım, geliştirme ve uygulama yönetimi.

2009 yılında 1014 (Bin on dört) Adet KONUT VE 5 YILDIZLI BODRUM RESORT THERMAL&SPA OTEL VE KONUT İNŞAATI PROJE MÜDÜRLÜĞÜ ,2009 yılında ERZURUM KERVANSARAY AVM PROJE MÜDÜRLÜĞÜ ,

2010 yılında Bauhaus şirketi mağazaların bakım-onarım işleri sözleşmesi yapılarak ülke çapındaki tüm mağazaları yenilendi.

2013-2017 yıllarında Shangri La THY Eğitim Salonu, Ford Otosan Kartal Fabrikası, Bosch Çerkezköy Fabrikası vd projelerinde mimari proje yönetimi ve taahhüt hizmetleri yapıldı.

2017′ de CANDAŞ YAPI MARKET online satış sitesi ile yapı malzemeleri satışına başlandı Ve bu deneyimler sonrasında ; MİMARİ PROJE YÖNETİMİ, MİMARLIK HİZMETİ , YAPI İNŞAAT TAAHHÜTÜ, YAPI MALZEMELERİ SATIŞI, AR- GE Araştırma ve Geliştirme ,tasarım , uygulama üretim konularında sürekli gelişmeyi sağlayarak; BÜTÜNSEL YAPI ÇÖZÜMLERİ konseptini uygulamaya devam etmektedir.

Referanslarımız : 

              

                     

Bu önemli süreci süresi içinde tamamlayarak siz de yasal konuma geçebilir ve geleceğe daha güvenle bakabilir, değer artışlarından faydalanabilirsiniz.

Bu çalışmaları Candaş Mimarlık sizlerle beraber yapmak için bizleri aramanızı bekliyoruz.

İletişim ve Adres:

Çengelköy Mah Ordu Cad No:1/B Üsküdar-İstanbul – Candaş Mimarlık

Çengelköy Mah Ordu Cad No:1/B Üsküdar-İstanbul
Telefon: 0 216 422 44 02
Fax :       0 216 422 44 06
Mobil & Whatsapp:    0 533 663 92 02
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir